הערה מנהלתית מספר 103

כנראה שנגרם לי איזה נזק מוחי, אבל הצליחו לשכנע אותי להיכנס לעניין של הרולרבליידס. צריך לומר Inline Skates, כי רולרבלייד זו חברה. טוב, צריך לעשות איזה סוג של ספורט, וזה הרבה פחות משעמם מללכת, וגורם הרבה פחות נזק לגב (לעומת ריצה) ולברכיים (לעומת כדורסל). כל זה נכון עד שנופלים ושוברים כל מה שרק אפשר… אז קניתי כל מיגון אפשרי. חוץ מקסדה, כי החוק שמחייב אותה אידיוטי, וכי היא בכלל לא מביאה תועלת – לו רק יוזם החוק היה טורח לבדוק את זה קודם.

כותרת חודש נובמבר היא מתוך תמונה שצילמתי בשעת השקיעה בעיר מולדה בנורבגיה. הפיורד הזה (רומסדאלפיורד) רחב מאוד ורדוד יחסית, ולכן יש בו המון איים קטנים ומיוערים. גם העיר יפה מאוד, אבל בגלל שהגענו אליה בהחלטה של הרגע האחרון, כמעט ולא הספקנו לראות אותה. טוב, יש הרבה מה להשלים בפעם הבאה. הכותרת הקודמת הועברה, כרגיל, לגלריה.

3 תגובות בנושא “הערה מנהלתית מספר 103”

  1. אין כל ספק שיכולים להיגרם שברים בגולגולת בנפילה מאופניים, הבעיה היא שברוב מוחץ של המקרים הקסדה לא עוזרת. זאת בניגוד לקסדות אופנוע – אבל הן שוקלות פי 10 ויותר.

  2. הזכרת לי בקשר לרולרבליידס, שהפעם הראשונה (ונכון לעכשיו האחרונה) שנסעתי עליהם היתה ביום כיפור. באותו יום לקחתי מחבר את הרולרס שלו, והתאמנתי קצת בנסיעה. הבעיה – שהמעצורים שלו היו ככ שחוקים, שבעצם לא היו מעצורים. ואז, אחרי שהצלחתי לנסוע במשך 40 דקות למרכז ת"א מבלי ליפול – עשיתי את הדרך ההפוכה, רק שהפעם נסעתי בכביש שלא ידעתי שהוא שיפוע (דרך נמיר), צברתי תאוצה, וכמובן שלא היו לי מעצורים – אז ריסקתי את עצמי על תחנת אוטובוס כדי לבלום את הנפילה.

    מיותר לציין שלא היו לי שום מגינים או קסדה.

    אם רק היית כותב את הפוסט הזה אז, ואם רק הייתי קורא אותו..

    (:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *