השביתה כמעט נגמרת

אנחנו כנראה שעות ספורות לפני סיום שביתת התסריטאים בהוליווד, הנה עדכונים לגבי גורלן של הסדרות שהושבתו. חלק יחזרו עוד העונה, חלק רק בעונה הבאה – אולי אפילו רק ב-2009.

אבודים: הופקו 8 פרקים, והצוות כולו מוכן להמשיך בצילומים. יש סיכוי שיופקו גם ה-8 הנותרים בעונה זו. השאלה היא, מי יזכה בסלוט המבוקש של יום חמישי בתשע בערב – כי גם האנטומיה של גריי תחזור למסך.
צ'אק/נערת הרכילות: Gossip Girl היא הסדרה החמה ביותר של ערוץ CW, והיא מייצרת המון באז (ואחוזי צפיה, והכנסות…) – ולכן הרשת תלחץ להפיק כמה שיותר פרקים. צ'אק תחזור כנראה לעונה שניה בסתיו.
על-טבעי: גם Supernatural היא סדרה חשובה מבחינת ערוץ CW, כנראה שיופקו עוד 3-4 פרקים העונה.
גיבורים: ככל הנראה לא יופקו עוד פרקים העונה, והמשך העלילה הנוכחית יוקרן רק בסתיו. גם לצוות נאמר שככל הנראה ההפקה לא תשוב בקרוב, וזה כנראה מפני שהכותבים זקוקים לזמן כדי לגבש את קו העלילה.
האנטומיה של גריי: יופקו עוד מספר פרקים, שיוקרנו באפריל-מאי.
המשרד : NBC אוהבים את הסדרה הזו, ונראה שיופקו לפחות עוד 6 פרקים העונה – ואולי יותר, אפילו 10.
24: הופקו 12 פרקים מהעונה השביעית, ומכיוון שרשת פוקס נוהגת לשדר את כל 24 הפרקים ברצף, נראה שהסדרה תשוב למסך רק בינואר 2009.
באטלסטאר גלקטיקה: העונה הרביעית והאחרונה כנראה תפוצל לשני חלקים עם הפסקה ביניהם. עד עתה הופקו 10 פרקים, שיתחילו ב-4 באפריל. החלק השני יופיע מתישהו בין הסתיו הקרוב לתחילת 2009.
עקרות בית נואשות: יופקו עוד 6-7 פרקים העונה – ABC זקוקה לה על המסך בזמן ה-sweeps במאי.

מקור: קריסטין ב-E!online.

7 תגובות בנושא “השביתה כמעט נגמרת”

  1. לבאטלסטאר גלקטיקה גם הוציאו את "רייזור" (שכבר זמין להובלה) – פרק ארוך ומעולה על הפגאסוס.

  2. גיבורים יכולה גם לא לחזור בכלל מבחינתי – העונה ה-2 הייתה מחרידה. באמת.

    ולמגיב המזדמן – רייזור היה כל כך משעמם שבשלב מסוים אני ושרון (גפן) כמעט נרדמנו.

  3. בנוגע לרייזור, אני ואישתי חילקנו את זה לשני מועדים שונים, ככה שזה היה כמו שני פרקים של באלקטיקה, כאשר השני היה יותר מוצלח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *