הערה מנהלתית מספר 120

השבוע האחרון מתאפיין בתנועה חסרת תקדים בבלוג, גם ב-unique users וגם במספר הדפים הנצפים. למרבה הצער לא מדובר בגולשים הנהנים לקרוא את הפוסטים ואז לדון בהם באמצעות מערכת התגובות, אלא בספאמרים המנסים לשווא למכור ויאגרה. יש גם איזה webcrawler או שניים ששותים את כל הדפים כאילו היו כוס קינלי צונן. אני חוסם מדי פעם כתובת IP טורדנית במיוחד, אבל הן ממילא לא חוזרות על עצמן בדרך כלל.

חוץ מזה, מאז שדרגתי לגרסה 2.3.2 של וורדפרס, לא עובד לי העורך העשיר. כבר עליתי ל-2.3.3, וכבר העליתי את כל הקבצים מחדש, ואין שינוי. אם יש למישהו איזה טיפ, לפני שאני מוחק הכל ומעלה גרסה נקיה, אני אשמח. העורך הישן עובד, אבל יותר כיף עם החדש. הפוסט הנוכחי הוא, אגב, הפוסט ה-100 בבלוג. גרוע מאוד, בהתחשב בזה שבחדשות טכנולוגיה יש כבר 240 פוסטים, והוא קיים רק חצי מהזמן. לנוחותכם, אגב, ווידג'ט-RSS בעמוד הראשי משמאל עם הפוסטים האחרונים משם. *רמז רמז*

כותרת חודש מארס היא לוח אם, וזאת כדי שאוכל להשוויץ במחשב החדש והמהמם שלי, אותו בניתי בזיעת אפי. אני עוד צריך להעלות פוסט המפרט את התלאות שעברתי עד שהחרא הקטן הסכים לעבוד סוף סוף. פשוט אין לי זמן מרוב המשחקים המעולים שעובדים מהר במחשב החדש. הכותרת הקודמת עברה, כרגיל, לגלריה.

6 תגובות בנושא “הערה מנהלתית מספר 120”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *