הנה זה מתחיל

כמו אחרים, גם אותי מעניין מי מגיע לבקר את בלוגי הצנוע (והמושלם!!!1), ולמה. כל בלוגר מאמין שכולם באים לקרוא את דברי החוכמה המעמיקים שהוא כותב, מאציל על כולם משכלו החריף וכתיבתו הקולחת כמעיין המתגבר. אז זהו, שלא בדיוק.

  • שני קוראים הגיעו לכאן אחרי שחיפשו בגוגל את הביטוי "אתרי פורנו". עוד אין לי אתר כזה, אבל בקרוב. חוק דבוראק מכה שנית. אגב, בחיפוש הנ"ל אני מקום שלישי.
  • לא מעט הגיעו לכאן מעיון ב"שמה!" ובוובסטר אצל מרק. מצד שני, גם לא הרבה. אני חושב שאין הרבה מודעות לאתרים האלה מחוץ לביצה הקטנה שפעם נהגנו לכנות "הבלוגוספירה" עד שזה הפסיק להיות אין.
  • מסתבר שיש מי שמחפש אותי בגוגל וגם בשירותי whois. שלח (או שלחי) לי מייל אם זה כל כך מעניין. זה לא שאני איש-מסתורין. אני סתם ביישן.
  • הרבה מגיעים בעקבות תגובות שאני כותב אצל אחרים. מן הסתם זה בזכות דברי החוכמה, כמעיין וכו'. אגב, אני מגיב לפעמים באתרים שאינם בלוגים (טוב, אני מודה שאני מגיב בלמהנט לפעמים) אבל אף פעם לא בכינוי הזה ובלי לינק. לפעמים אני תוהה מה יקרה פה אם שיטפון של המון טוקבקיסטים מוסתים יגיע לכאן בטעות.
  • האתר עומד כרגע על 52% בקשות מפיירפוקס, שזה יפה. 87% מווינדוס, שזה הגיוני. אבל מי אלה ה-1.2% שניגשים לפה עם אופרה מיני?!

ולסיום עדכון משמח – אחרי מסכת עניינים לא נעימים, יש רך נולד ובריא, בעזרת השם ישתבח שמה. הברית בקרוב.

5 תגובות בנושא “הנה זה מתחיל”

  1. אני נכנס לכאן עם אופרה מיני בנוקיה 3510i. לא אופטימלי אבל בסדר בהתחשב באילוצים. אני מקוה רק שהתגובה לא תצא כסימני שאלה או משהו כזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *