פאקינג אקספלורר!

מי לעזאזל חשב שאינטרנט אקספלורר לא תומך בקבצי png עם שקיפות?! וככה כל מי שנכנס לכאן עם הדפדפן המחורבן הזה זכה לראות כל מיני צבעים מזעזעים בהדר החדש שעבדתי עליו שעות. שעות. שעות.

אני מצווה על כולכם להתקין פיירפוקס. עכשיו. מייד. למתקדמים אפשר גם אופרה; למשתמשי לינוקס מותר קונקרר, למק-הדז מותר ספארי; אבל עזבו. פיירפוקס.
סקרינשוט מביך

פאקינג אקספלורר.

10 תגובות בנושא “פאקינג אקספלורר!”

 1. ציפיתי שאקספלורר 7 יתקן את הבעיה הזו. מצד שני, נכנסים לכאן אנשים עם אקספלורר 5 ו-5.5. ועם ווינדוס 98. זהו.

  צפריר: תודה. שעות של עבודה עד שהצלחתי לעוות את קובריק עד שיראה את זה כמו שצריך.

 2. מה זאת אומרת "לא מרשים"? תתקין אותה בתיקיית הבית* שלך, ואף־אחד לא יבוא בטענות.

  * תיקיית הבית בווינדוס היא C:Documents And Settingsusername. אני לפעמים יותר בתוכה תיקיית Program Files אישית למקרים כאלה בדיוק.

 3. גם אני לא חובב מיקרוסופט, וגם אני גולש בפיירפוקס, אבל הבלוג שלך נראה זהה לחלוטין בפיירפוקס 2 ובאקספלורר 7 (לא יודע לגבי גירסאות ישנות יותר).

  לפעמים עדיף לבדוק לפני שמאשימים, אפילו אם מי שאתה מאשים זה חברינו ביל.

 4. אז אולי תבדוק אתה לפני שאתה מאשים, "מגן הצדק"? אקספלורר 7 הוא כרגע דפדפן חשוב פחות מפיירפוקס (מבחינת אחוזי המשתמשים), ובוודאי פחות מאקספלורר 6. חוץ מזה שכתבתי בפירוש שהגיוני שאקספלורר 7 תיקן את הבעיה. מה שלא הגיוני זה שמיקרוסופט הוציאו 10,000 תיקונים לאקספלורר 6 אבל לא תיקנו את זה.

 5. אתה מדבר כאילו IE7 מושלם. פפפפפט, גם לו יש כל כך הרבה צרות ושטויות מטומטמות, שאני לא מרגיש בהבדל בינו לבין IE6. ואל תחשוב שאני משתמש בהם באופן קבוע – רק כשאני בונה אתר ורוצה שהוא יעבוד גם בIE.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *