אני אוהב את… הת'ר ארמסטרונג

הת'ר ארמסטרונג היא מפעילת הבלוג Dooce, שפועל מאז שנת 2001. הבלוג היה המוצא שלה לכל התסכול שצברה בעבודתה כגרפיקאית ומעצבת אתרים. היא כתבה בהומור, ובעילום שם, אבל אחרי שנה האתר התגלה והיא פוטרה; כך נולד המושג dooced – מי שפוטר בגלל מה שכתב באינטרנט. כעת היא בלוגרית במשרה מלאה, והפרסומות באתר הן מקור ההכנסה העיקרי שלה; היא כותבת גם עבור אתרים אחרים (כמו Alpha Mom).

אני מוכה תדהמה כמעט בכל פוסט שלה שאני קורא. הפתיחות והיכולת לדבר על כל נושא, ובעיקר ההודאה בעינויים שהיא גורמת לבני משפחתה המורמונים שנאלצים לקרוא את תיאוריה המפורטים יחד עם כל האינטרנט. מי עוד יכולה לדבר כך על מערכת היחסים שהיא מנהלת עם הציצים שלה? שלא לדבר על בעיות העצירות אצלה במשפחה? אבל יותר מכל, מרשימה היכולת שלה להתמודד עם הדיכאון הקליני שהתפרץ אצלה אחרי שפוטרה, ועל החשש המתמיד שיחזור, והתרופות שהיא חייבת לקחת, ובעלה והבת הפעוטה שנותנים לה את הכוח להמשיך. ותאמינו או לא, היא הציעה לבעלה נישואין בטוקבק בבלוג.

אבל עם כל הבעיות האלה, הבלוג שלה ממש לא עצוב ומדכא. להיפך – זה אחד הבלוגים המצחיקים ביותר שאני מכיר. מסתבר שהיא פופולרית מאוד אצל אמהות; אני, מן הסתם, לא שייך לדמוגרפיה הזו, ובגלל יותר מסיבה אחת. ולמרות זאת, אני נהנה מאוד לקרוא אותה, ומלא הערכה על יכולתה להתגבר על הקשיים בחייה עם הומור וכנות בלתי ניתנת לעצירה. כמה טוב לראות שאישה עם כזה כישרון כתיבה מצליחה להתפרנס מפרסום אצלה בבלוג. זה נותן תקווה.

תגובה אחת בנושא “אני אוהב את… הת'ר ארמסטרונג”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *