עוד סיבה לאהוב את האינטרנט

מסתבר שיש לא מעט אנשים שמחפשים בגוגל "אסטרולוגיה" ומגיעים לכאן. חיפשתי גם אני ומצאתי דף ששווה זהב: תחזית אסטרולוגית לשנת 2006 שפורסמה בטמקא באחד בינואר של אותה שנה. הבה נבחן את התחזיות המשובחות מפי מומחי האסטרולוגיה.

שמואל חאייק: כתוב בפירוש כי הוא נינו של הרב ציון חזן, ממייסדי ישיבת פורת יוסף בירושלים, ודור רביעי למשפחת מיסטיקנים. בהחלט מעלה את רף הציפיות.

 • בתחום הפוליטי: "מהפך פוליטי מדהים יציב את נתניהו בראשות הממשלה" – בינגו! נתניהו היום עסוק בלהגיד ההיפך ממה שאולמרט אומר, ובלהתמוגג מהסקרים המופרכים שנותנים לו 200 מנדטים. "אחוז ההצבעה לליכוד יהיה גבוה מהמשוער ומפלגת הליכוד תצטייר כאמינה ובלתי מושחתת בעליל" – האיש גאון. הליכוד מגרד את עצמו מרצפת 12 המנדטים שלו.
 • בתחום הכלכלי: "מצב הרכבות והתחבורה בישראל יעבור מהפך" – כיום אפשר לבחור בין לעמוד שעה בפקקים, לעמוד שעה באוטובוס או להידחס לרכבת רק כדי לגלות שעקב מפגש רכבות אפשר לזרוק את לוח הזמנים לפח. "בארבע השנים הבאות הצמיחה במשק תהיה בסביבות 50 אחוז" – כדי שזה יקרה, המשק צריך לצמוח כל שנה ביותר מ-10 אחוז; גם טובי האופטימיסטים האופוריים לא חושבים שזה יקרה. בוודאי שזה לא קרה ב-2006.
 • בעולם: "נסראללה יעלם בלבנון – ולא ישאיר עקבות , גופתו תימצא לאחר תקופה ארוכה." אין צורך להוסיף. "זעזועים קשים יפקדו את אירן השנה, ביניהם רעידת אדמה קשה שתגרום למחיקת אירן ולהרג של מיליונים" – יכול להיות שכל כך השתכרתי בסילבסטר שאני לא זוכר שזה קרה?

רחל לביא: אסטרולוגית המופיעה בפאנל המיסטיקנים של ערוץ "קארמה". כנראה שזה מרשים, לא יודע.

 • פוליטי: "אריק שרון, בן מזל דגים, ייבחר לרשות הממשלה" – פגיעה בול; השגיאה במקור. "הליכוד יקבל יותר מנדטים מהצפוי" – ודאי ודאי.
 • בעולם: "בעיה מסוימת לישראל הקשורה באיראן תגיע לפתרון כלשהוא בסיבות אפריל ומאי 2006" – בעיה מסוימת תגיע לפתרון כלשהו? לא יכולתי לנסח את זה טוב יותר.

ינון בן דוד: קורא בקלפי טארוט, גם הוא בפאנל המיסטיקנים של ערוץ קארמה.

 • בעולם: "אסד יתחלף, לא כתוצאה מהתערבות חיצונית של העולם אלא כתוצאה מהלכים פנימיים של סוריה. ומדינת ישראל תחתום על הסכם שלום עם סוריה, עם מחליפו של אסד." האיש מדהים.
 • ברומו של עולם: "נינט טייב תתחתן השנה." אני לא יכול יותר.

זה לא שאני משלה את עצמי שמישהו יפסיק להאמין בזבל שהמיסטיקנים מוכרים, אבל לפחות אפשר לצחוק עליהם קצת. לפחות עד תחילת השנה הבאה.

7 תגובות בנושא “עוד סיבה לאהוב את האינטרנט”

 1. אל תדאג, אני בטוח שיהיו כמה אסטרולוגים שיגידו שהכל בגלל שפלוטו איבד את המעמד שלו ככוכב לכת ושצריך לעשות את כל החישובים מחדש 😉

  לינק

 2. אם אנחנו כבר עוסקים בבולשיט, אני ממליץ בחום על האתר http://skepdic.com. זהו אוסף אנציקלופדי בהיקפו שעוסק ב-(ומפריך את) מגוון האמונות הביזאריות בהן מחזיקים אנשים בעולם – מחטיפות ע"י עב"מים דרך סיאנסים ועד לתרפיית שתן (אל תשאלו). הכתיבה שנונה ועוקצנית, אבל סביר שחלק מהדברים שתקראו שם יגרום לכם להתייאש סופית מהמין האנושי.

 3. אני, לעומת זאת, קיבלתי מכתב מרגש מחברת כרטיסי האשראי שלי, שסיפקה לי מידע בנוגע לצפוי לי השנה (ובעיקר בתחום הפיננסי), כולל הצעה מפתה להזמין כרטיס הנושא את סמל המזל שלי. לא ייאמן.

 4. צוות האתר שלום רב!

  רציתי לשאול היכן אני יכולה למצוא קריאה בקלפים אך שאני שואלת והקלפים עונים…..

  באמת אני מאוד מצטערת על ההפרעה אבל זה מאוד חשוב לי….

  כדי לשאול שאלות נורא חשובות לי…..

  בברכה

  מראש יעל גוטמן!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *