ורוניקה מארס, הי"ד

ורוניקה

רשת CW ביטלה את ורוניקה מארס, סדרת הבילוש האפלולית והרעננה בעת ובעונה אחת. אחרי שלוש עונות נהדרות אך עם רייטינג חלש למדי ברשת טלויזיה שולית, החליטו מנהלי CW להוריד את הסדרה לטובת סדרת ריאליטי בה חוואי מחפש לו כלה, ועוד סדרת ריאליטי – תחרות יופי של אמהות ובנות. משובח.

עדכונים נוספים משבוע ה-upfronts – בעוד מספר שעות.

13 תגובות בנושא “ורוניקה מארס, הי"ד”

 1. כבר בתחילת הפוסט הזה, ידעתי בדיוק מה תהיה התגובה הראשונה אליו, וע"י מי (בשינויי נוסח קלים)

 2. מוזר, כשאני הסתכלתי על הלוח של ה-CW, בימי שלישי ב-21:00 מצאתי שם את הסדרה REAPER ולא סדרת ריאליטי. אבל תמיד נח להפנות אצבע מאשימה אל מנהלי הרשת ולנפנף בדגל ה"ריאליטי זה רע".

  CW נפרדה השנה משלוש סדרות *דרמה*: בנות גילמור, הרקיע השביעי וורוניקה מארס. הן יוחלפו בשלוש סדרות *דרמה*: Reaper, Gossip Girl ו-Life is Wild.

  סדרות הריאליטי החדשות לא באו במקום סדרות הדרמה והמשוואה "ורוניקה מארס בוטלה = תעלה סדרת ריאליטי חדשה" היא שגויה ודמגוגית. אבל למי אכפת מהעובדות? הכי נח זה לבכות שהורידו את ורוניקה מארס, סדרה שדיממה רייטינג במשך 3 עונות ורייטינגית היתה צריכה להשלח לבית הקברות הטלוויזיוני אחרי עונה אחת. במקום להודות ל-WB ול-CW שהפגינו אורך רוח וניסו כמה וכמה פעמים לנסות ולהביא את הסדרה לצופים חדשים, יותר קל לנחור בבוז ולבכות שלקחו לנו את הילדה.

 3. אסף, אני מבין שאתה נהנה לתקוף אותי בכל הזדמנות, אבל זה הבלוג שלי ואני אשמיץ את CW אם אני רוצה. Life is Wild היא סדרה נוראית, ואני יודע את זה לפני ששודר אפילו פרק אחד, ואם ישודרו ממנה יותר מ-4 פרקים אתה יכול לחזור לפה ולצחוק עלי. ואם כבר, כל הקונספט של Reaper גנוב לחלוטין מהקומיקס (ולאחרונה גם סרט) "גוסט ריידר".

  טענותיך על דימום רייטינג נכונות רק טכנית. מעשית, השידורים החוזרים ב-CBS קיבלו רייטינג לא רע, וההתעקשות של CW לשבץ אותה מול סדרות חזקות בהרבה (למי יש סיכוי מול "אבודים"?!) הביאה לתוצאה שאנחנו רואים.

  CW מלאה בקומדיות נחותות בשקל, היאבקות מבוימת, ו-America's Next Top Model. שלוש הסדרות היחידות שיש להן ערך כלשהו הן ורוניקה מארס, כולם שונאים את כריס, ובנות גילמור. שתיים מהן נעלמו. האם התוכניות החדשות שוות-ערך להן? לי אישית אין שום ספק שלא, ולו מהסיבה הפשוטה ש-CW עסוקה בלהישרד כלכלית, והם נאלצים לשדר את הזבל שמביא צופים ולא איכות.

  אם כבר, זה התירוץ האמיתי היחיד כאן: אין להם הגב הכלכלי לשדר סדרה שמבקרים אוהבים אבל הצופים לא. ולכן, אם אני רוצה לומר שרמת התוכניות שם בעונה הבאה תהיה ירודה יחסית לנוכחית, יש לי הרבה עובדות שמגבות אותי.

 4. אני לא משמיץ, אני בא לתקן עובדות שגויות. לבוא ולומר שורוניקה הוחלפה בסדרת ריאליטי זו פשוט לא עובדה נכונה. גם אם סדרות הדרמה החדשות אינן איכותיות כמו ורוניקה הן עדיין סדרות מתוסרטות עם שחקנים ולא סדרת ריאליטי זולה. אחוז סדרות הדרמה ברשת לא השתנה.

  בקשר לקומדיות – בלוק הקומדיות של ימי שני פונה לקהל אפרו-אמריקאי. האיכות שלהן אולי לא נראית גבוהה לעין ישראלית אבל חלק גדול מהקהל של CW הוא אפרו-אמריקאי ולעקב זה עונה על צרכי קהל זה.

  הטופ מודל הבאה היא סדרת ריאליטי אבל היא התכנית המצליחה ביותר של הרשת. במקום לשבץ אחריה עוד סדרת ריאליטי הם מנצלים את המשבצת כדי לטפח סדרת דרמה (Gossip Girl של ג'וש שוורץ שיש עליה באז חיובי).

  ימי שישי הם ימים קשים לרשתות כי אחוז הצופים נמוך מלכתחילה. לכן משובצת שם תכנית זולה להפקה כמו ה-WWE סמקדאון. גם FOX נוקטת בללכת על בטוח העונה עם סדרת הריאליטי מבית היוצר של איידול שתשובץ בימי שישי.

  באשר לורוניקה מארס – הרייטינג שלה עמד העונה סביב ה-2 מיליון צופים. זה מספר נמוך, שלא לומר מביך. היא איבדה מחצית מצופי "בנות גילמור" ששודרה לפניה. רשתות אחרות ביטלו סדרות על פי נתונים גרועים פחות. CW גילתה אורך רוח והשאירה את הסדרה על המסך עונה מלאה. הסיבה העיקרית שהיא לא בוטלה היא בגלל של-CW לא היה משהו חדש בקנה כדי לשבץ שם. וכמה שיבוצים בשידור חוזר ב-CBS שהביאו רייטינג נמוך בחמישים אחוז מהרייטינג הקבוע במשבצת ב-CBS הם לא הוכחה להצלחתם.

  "בנות גילמור" סיימה שבע עונות. היא לא בוטלה בגלל חוסר רייטינג אלא פשוט סיימה את חייה.

 5. לאאאאא!!!1

  לא היתה אופציה שאולי יעשו עונה רביעית בה ורוניקה כבר ב FBI או משהו?

  קריסטן בל מלכה, ללא ספק.

  she shall be missed.

 6. זה אומר שלא יהיו יותר פרקים של ורוניקה מארס אף פעם ???? איך נדע מה קורה בינה לבין לוגאןןןןן!!!!!!!!!!! זה נגמר בפרק 20?

  זה הדבר הכי נורא בעולם !!!!!!!!!!!!!!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *