ידיעות מחזית המלחמה בפורנו

פוליטיקאים הם פוליטיקאים, גם באוסטרליה. אחרי שתכנית למלחמה בפורנו שיזמה ממשלת אוסטרליה, ועלתה למשלם המיסים 116 מליון דולר, נכשלה חרוצות – הם כמובן חוזרים ומנסים לעשות את זה שוב, הפעם עם תקציב של 189 מיליון דולר. ממשלת אוסטרליה תתחזק blacklist, כלומר רשימה של אתרים שפוגעים במוסר, ותכפה אמות מידה נוקשות על כל ספקי האינטרנט במדינה. בהזדמנות זו, "רשות התקשורת והמדיה" תרחיב את הרשימה השחורה ותכלול בה, איך לא, גם אתרים העוסקים ב"טרור ופשעי מחשב".

כ-34 מיליון דולר יוצאו על פרסום, העלאת המודעות, והסברה על הסכנות באינטרנט. כ-90 מיליון יוצאו על מנגנון הסינון. זאת, אחרי שכתירוץ לכשלון התכנית הקודמת, שרת התקשורת מסרה כי המחקר העלה שיש קשיים מרובים בסינון תוכן, ושקל מדי לעקוף את אמצעי הסינון. אז מה חדש? הפוליטיקה חדשה. מסיבת העיתונאים, בה הכריז ראש הממשלה, ג'ון האוורד, על התכנית, הועברה בשידור ישיר ל-700 כנסיות ברחבי המדינה. אין שום צורך בטכנולוגיה משופרת – זה לא מעניין את המצביעים.

בנוסף לכך, הוגשה לפרלמנט הצעת חוק שקובעת עונש מאסר למחזיק 5 או יותר סרטים פורנוגרפיים. ההצעה לא הוגשה על ידי חבר פרלמנט צעקני מהאופוזיצה, אלא על ידי שר הפנים. סרט פורנו = גרם קוקאין, או משהו כזה. כמובן שהחוק, וכן תכנית הצנזורה, זוכים לתמיכה נלהבת של ארגוני "הורים" נוצריים. למה "הורים" בגרשיים? כי אנשים אלו החליטו לוותר על תפקידם כהורים, ולהעביר אותו לידי המדינה. ברור. כי למדינה יש מוניטין כל כך טוב בנושא הזה.

לסיכום רציתי לכתוב משהו על הפוליטיקאים שאמורים לייצג את הציבור, ובעצם מוכרים אותו לארגונים קולניים וקיצוניים בעלי לובי חזק והרבה מימון. יש לי הרגשה שכולנו כבר מודעים לזה. ולכן, ניפרד כמו שנפרדים בחתונות: בקרוב אצלכם.

4 תגובות בנושא “ידיעות מחזית המלחמה בפורנו”

  1. רק רגע, מה זאת אומרת עונש מאסר למחזיק 5 או יותר סרטים פורנוגרפיים? זאת אומרת שאם הלכתי לווידאומט, קניתי שישה מהמיטב של ג'נה ג'יימסון ואני בן 25 (לצורך הדיון) אפשר לעצור אותי? אתה בטוח?

  2. חיובי. החזקה של 5 סרטים או יותר נחשבת ל"סחר בתועבה" והעונש הוא מאסר בפועל. לכן, גם אם, לדוגמה, אתה הומו וג'נה בכלל לא מעניינת אותך, זו עדיין עברה.

    דיסקליימר: ג'נה לא מעניינת אותי למרות שאני לא הומו. פשוט אחוזי הפלסטיק בגופה כל כך גבוהים שזה מתחיל להזכיר בובה בחלון ראווה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *