עונת הסתיו – דיווח ראשון

בשבוע החולף התחילה עונת הסתיו של הטלויזיה בארה"ב, ואני הספקתי לצפות בפרקי הבכורה של סתי סדרות חדשות. מי שמחפש סדרה חדשה לצפות בה, אולי יוכל להיעזר בזה.

Gossip Girl / נערת הרכילות: בית ספר תיכון יוקרתי במנהטן. תככים, אהבות, שנאות, מבחנים בתושב"ע. הטוויסט שיש בסדרה הזו, בניגוד לבברלי וכל שאר הסדרות בז'אנר, הוא שכאן יש נערת רכילות, שמפעילה אתר אינטרנט ומספר לכולם את כל הסודות. אף אחד לא יודע מי היא, והצופה רק שומע את הקול שלה (קריסטן בל האלוהית). למרבה הצער, ולמרות ה-voice-over המצוין, הסדרה מלאה שחקנים בלתי ידועים ובעלי כשרון משחק בינוני מינוס. לטעמי זה היה משעמם ולא ראוי להורדה. מצד שני, אולי כבר עברתי את הגיל המתאים לזה.

Back to You / בחזרה אליך: סיטקום. קריין חדשות מפורסם (קלסי גראמר) עושה שטות בשידור חי, מפוטר, ונאלץ לחזור לשדר בתחנה בה התחיל את הקריירה. שם הוא מדיח ממקומה את הקריינית הראשית (פטרישה היטון) שעבדה איתו 10 שנים לפני כן. בפרק הראשון מתגלים קצת סודות אפלים, קצת נחשף האגו האדיר של הקריינים, וגם טוויסט שמקבע את הסדרה כסיטקום-עם-קוים-דרמטיים. הטוב: יש בדיחות מצחיקות! הרע: מעט מדי! בהחלט אפשר לצפות, בעיקר למי שמתגעגע לפרייז'ר.

4 תגובות בנושא “עונת הסתיו – דיווח ראשון”

  1. ואת Kid Nation לא ראית? אשריך. עוד זבל "ריאליטי" אמריקאי ערוך למשעי שכל קשר בינו לבין מציאות הוא מקרי בהחלט.

  2. אני חושב שתכניות ריאליטי נוגדות את אמנת ז'נבה, ו-Kid Nation ספציפית גרועה מהממוצע. מה שלא ראיתי ואולי צריך זה K-Ville, על שוטרים בניו אורלינס שאחרי קטרינה.

  3. K-Ville רועשת ומשעממת. מה שכן, בשבוע הקרוב עולים Chuck והביונית ועוד כמה דברים שמסתמנים כראויים וגם מתחילה העונה הרביעית של The Office המושלמת.

  4. TT:

    אתה משווה את K-ville לסדרות כמו צ'אק והביונית?

    לחובבי הז'אנר, התחילה עונה אמריקאית של Kitchen Nightmares עם השף גורדון ראמזי.

    הפרק הראשון מעניין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *