ורוניקה מארס: עדכונים מהחזית

"ורוניקה מארס" היא הסדרה שאני הכי אוהב לראות כרגע. חוסר הזלזול בצופה הוא התכונה הבולטת שבה, בתוספת עלילה, דיאלוג שנון, וכמה שחקנים טובים. אבל כבר מתחילתה סבלה הסדרה משיבוץ לא מוצלח ובעיקר מהרשת השולית בה שודרה: רשת UPN, שהתמחתה בסיטקומים לקהל השחור, תוכניות נשים באמצע השבוע, ותוכניות היאבקות מה-WWE בסוף השבוע. הביקורות המעולות שצברה "ורוניקה מארס" הפכו אותה, למעשה, ליהלום שבכתר של UPN – ולמרות רייטינג חלש, היא זכתה לעונה שניה ואף שלישית.

אגב, הוכחה לכך שהרייטינג הוא תוצאה של הרשת ולא של סלידת הקהל התקבלה בקיץ של 2005, עת פרקים נבחרים שודרו בשידור חוזר ברשת CBS (רשת-האם של UPN) וזכו להצלחה מרשימה.

אבל כרגע הסדרה שוב מועמדת לביטול, אחרי שנה ברשת CW (איחוד של UPN ו-WB). זה תלוי בכל מיני גורמים, כמו האם תהיה עונה משעממת נוספת של "בנות גילמור" המתדרדרת. רעיון שהועלה הוא שהסדרה תקפוץ 4 שנים לעתיד, ותעלה כשורוניקה היא סוכנת מתחילה ב-FBI; זה יכול להיות מעניין, אבל זה נשמע קצת כמו צעד של יאוש. אז למרות שרשת CW זקוקה לסדרות איכות, הרייטינג הנמוך עשוי לגרום להם לבטל את הסדרה סופית.

אתר האינטרנט של ערוץ E! מקיים כבכל שנה סקר-הצלה בין הסדרות המועמדות לביטול. אתם מוזמנים לעיין בו ולראות אילו סדרות מצבן קשה. אני קורא להצביע לורוניקה, כמובן, אבל יש עוד מועמדים ראויים: סטודיו 60, לדוגמה, שלא מצליחה להתרומם אבל מגיע לה עוד קצת זמן לנסות.

לסקירת הסדרות המועמדות. להצבעה בסקר.

בעולם של "רוקדים עם כוכבים", צריך שתהיה גם ורוניקה אחת, שתעשה סדר.

14 תגובות בנושא “ורוניקה מארס: עדכונים מהחזית”

 1. בנות גילמור לא!! משעממת, הם פשוט טעו קצת בכיוון בסוף העונה השישית. משממם זה העונות האחרונות של תיקים באפלה ואי.אר 5 שנים בלי ג'ורג' קלוני.

 2. אני לא מדבר על עונה 6 אלא 8… כל צוות ההפקה המקורי כבר לא שם, והשמועה אומרת שגם המפיק הנוכחי כבר הולך לראיונות עבודה. אסטרטגית, אם בנות גילמור יורדת, ורוניקה אמורה להמשיך, כי הן פונות לאותו קהל יעד (נשים לבנות צעירות. בדיוק אני).

 3. אתה יודע יותר מדי על בנות גילמור.

  יש לי הרגשה שלא ימשיכו לעונה 8. עדיף שייסימו עם 7, שלוק יתחתן איתה כבר והכל יהיה בסדר בעולם.

 4. אתם יודעים אגב, שאף פעם לא ראיתי סקראבס ובכל זאת יש לי תחושה שאני מחמיצה סדרה נהדרת? משדרים סקראבס בארץ? אולי Star World?

 5. מה שעצוב באמת זה שלא ראיתי אפילו פרק אחד של בנות גילמור. אפילו 5 דקות רצוף לא ראיתי. אבל היא חשובה למדי אז אני מתמצא פחות או יותר. סקראבס ראיתי קצת בעונה הראשונה. זה היה מבדר אבל נמאס לי.

  אבל, שרית, ממתי צריך ערוץ משדר בשביל לראות סדרה? נו באמת.

 6. אני מוחה. אני צופה סדרתי בGG וגם ב-VM, אפילו אם יש גוונים פמיניסטיים חזקים בשתי הסדרות הללו, הן בהחלט לא מיועדות רק לבנות. אפשר אולי להגיד שGG באמת קצת יותר פונה מגדרית, וVM יותר לפי שכבת גיל, נכנסה ישירות לנעליים של באפי, שאף אחד לא יכול היה להגיד שהיתה "סדרת בנות" בלבד. רק חסר שם פרק מחזמר והמעבר יהיה מושלם 🙂 ולמי שלא ראה את קירסטין בל במחזמר, הפסיד. בחורה מאוד מוכשרת.

  לצערי באמת הפרקים האחרונים עושים קולות של התקפלות אצל ורוניקה. אף תעלומה לא נשארת פתוחה, איך "קליף האנגרז", כאילו המפיקים מתכוננים לוותר. בנות גילמור לגמרי איבדו את הכיוון בסיפור, אבל לפחות רמת הדיאלוגים השנונים נשמרת יחסית. אם לגמוז אחת משתי התוכניות, אני חושב שגילמור היא זו ש"קפצה מעל הכריש" לפני עונה וחצי כשחיברו סופסוף את לוק ולורלי. הגיע הזמן לפרוש, כי עבר השיא.

 7. עירא – אני באופן מסכים עם מה שאמרת. הכוונה שלי בציון קהל היעד היתה הדרך בה מנהלי הרשת (קבוצה שניה ברשעותה רק לעורכי דין) רואים את הסדרה. זה משפיע על השיבוץ בלוח המשדרים ולפעמים גם על התוכן.

  התופעה שתיארת בפרקים האחרונים של VM נגרמה בגלל שקיצצו את העונה מ-22 פרקים ל-20 – כבר סימן רע. במקור היו אמורות להיות 3 תעלומות העונה: האנס הסדרתי בקולג', הרצח של הדיקן, ועוד אחת שלעולם לא נדע מה היתה אמורה להיות. ולכן 5 הפרקים האחרונים בעונה יהיו נפרדים זה מזה.

 8. שרית סקראבס היא אחת הסדרות המצחיקות שיש היום אם את מחפשת אשמים תפני אצבע אל הזכיינית לשעבר טלעד שלא תאמיני אבל הסדרה על כל שלושת עונותייה הראשונות שודרה שם, ידעת את זה? יש סיבה! כי הם לא יכולים לעמוד בלוח שידורים מזורגג (אבל הם כבר לא איתנו עכשיו נשאר רק להתעצבן על ערוץ 1)

  בכל מקרה ללא ספק סטודיו 60. את התוכנית התחלתי לראות רק ביס ולא דרך טורנטים ופשוט התאהבתי. מאז משפחה בהפרעה לא הייתי מכור כל כך לסדרת טלויזיה ואני מתפלל שהיא לא תבוטל ויתנו לה עוד סיכוי. אני רק מזכיר לכם שאי שם ב-89 עוד סדרה בטח השתתפה בסקר דומה אומנם לא באיטרנט אבל בטח על דפי אחד מהמגזנים הרבים בארצות הברית בסופו של דבר הסדרה הזאת אני חשב לעולם לא המריאה. אני לא זוכר את השם שלה משהו בס' סיינפלד או משהו כזה.

  ולגבי הטורנטים שרית הכל פה הוא באופן היפוטתי. אנחנו לא מורידים סדרות מהאינטרנט חוץ מזה מסתובבים שם אנסים ופדופילים פחד אלוהים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *