הדבורה של נטויז'ן

נטויז'ן מפרסמת בזמן האחרון מודעת פלאש, שמציעה להקליק ולשלוח ברכת שנה טובה מעוצבת – אפשר לבחור תמונות ולהוסיף טקסט. טוב, אני הייתי חושב פעמיים לפני שהייתי שולח ברכה עם לוגו של חברה כלשהי. זה לא נראה לי במקום. אבל במודעה יש דבורה קטנה כזו שמעופפת לה, ואמורה לרמז על הדבש של התפוח בדבש. אני לא יודע מי הגרפיקאי/ת שאחראי/ת לדבורה הזו – אבל אני מת עליה! אין לי מושג למה. אני מעלה כאן צילומסך של המודעה, כי עוד מעט יגמרו החגים ולא נראה אותה עוד.

הדבורה של נטויז'ן

ואם מישהו שקורא את זה מכיר את האמן – שימסור לו שהוא מצוין.

4 תגובות בנושא “הדבורה של נטויז'ן”

 1. אוי, גם לי יש את המחלה הזו שקושרת אותך רגשית ליצורים מצוירים.

  נכנסתי פעם לחנות של הולמרק כדי לקנות כרטיס ברכה. היה שם כרטיס שעל צדו החיצוני מצויירות שאריות של מסיבה באחו. בשמים כוכבים וירח, עטיפות מתנה וכובעי מסיבה מפוזרים מסביב ועל שולחן קטן ניצבות שאריות עוגה. אל התמונה נכנס צב קטן, חובש כובע מסיבה וגורר עגלה עם ערימת מתנות עליה. בתוך הברכה התנצלות על שלא הגענו למסיבה.

  הצב נראה כל כך מסכן, יש לו הבעה של מישהו שממש רצה להגיע למסיבה ופשוט היה איטי. קניתי אותה, ועד היום אני לא מסוגלת לזרוק אותה, כי אני משתתפת בצערו.

  מצד שני, רוב החברים שלי חושבים שאני משוגעת כי דמויות מצויירות במצוקה גורמות לי מצוקה פיזית קשה. אני בוכה בסרטי אנימציה כמו שאני בחיים לא בוכה בסרטים אמיתיים (גם הברכה עם הצב גורמת לי לבכות).

  מצד שלישי, זה הרבה יותר הגיוני לבכות בסרטי אנימציה – דמויות בסרטים אמיתיים הם שחקנים, זה לא באמת קורה להם. דמות בסרט אנימציה היא לא שחקן – זה באמת קורה לה!

  סרט שבוכים בו, וגם זכה באוסקר לסרט אנימציה קצר:

  http://www.gethappy.com/watchmore.html

 2. אני אסביר את עצמי בהייקו (טוב, נו, לא הייקו, אבל נראה כמו):

  אני כאן

  כל הזמן

  אבל אני אוהב

  בלב

  בשקט בשקט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *